7D кінотеатр

7D має переваги перед 3D зображенням

Адже стерео 3D зображення дозволяє тільки бачити об’ємну картинку, а 7D — не тільки побачити, а й зануритися в світ віртуальної реальності за допомогою рухомих платформ, які прямують синхронно зображенню на екрані, а також за допомогою додаткових спецефектів.

7D кінотеатр — це світ ілюзій і неймовірних відчуттів в реальному світі, завдяки якому ви зможете максимально відчути ефект повної присутності в сюжеті фільму, стати одним з героїв.

Тепер Ви зможете не просто бачити і чути, але і ВІДЧУВАТИ! Побувати в космосі, або пройти через бурю з перешкодами, злітати на іншу планету. Завдяки нашим сучасним 7D — технологіям Ви можете в повній мірі наблизитися до віртуальної реальності за допомогою платформ з 3-ма ступенями рухливості, Hi-Fi системи, а так само можливості не тільки бачити, а й відчувати пориви вітру, дощ, туман, дим, блискавку, ураган, хвости мишей, відчувати вібрації …


Аквапарк «Джунглі» пропонує наступні фільми для перегляду:

НАЗВАЕ ЖАНР ТРИВАЛІСТЬ ОПИС
МЕТРО містика, ужаси 7 ХВ Містичний трилер про подорож по закинутих тунелях і приміщеннях метрополітену. динаміка камери — HIGH TECHNOLOGY.
КАМ’ЯНИЙ СОН тріллер 5 ХВ Музичний сюрреалістичний трилер. В основі відеоряду — динамічна музична композиція Антона Ньюмарка «They rust» з альбому «The machines», що вийшов в Лондоні під Різдво 2009 року.
У ПОЛОНІ У ПОТЬМИ ужаси 9 ХВ Містичний трилер про повернення втраченої душі. Герой, який впав в кому, виявляється в похмурому прикордонному світі між життям і смертю.
НЕБОСКРЕБКІ пригоди 7 ХВ Прямо там, на станції небесного монорельса, живуть літаючий хлопчик Джа, дівчинка з крилами бабки, Лілу та робот-стрілочник Джі-Пі-Токи. Пустощі дітей призводить до того, що Лілу потрапляє в лапи павука струпи-Друпи. Хоробрий стрілочник звільняє її і вичитує Джа, який проявив боягузтво.
ЗАБІЙНІ ПЕРЕГОНИ екстрим 12 ХВ Музичний рейд. Чотири гоночних драгстера, чотири гонщика. Їм потрібно подолати дві траси, повні смертельної небезпеки.
ICE RACE екстрим 5 ХВ Динамічний рейд про екстремальні пригоди в засніжених Альпійських горах, де Ви відчуєте пронизливий холод гір та нестримне прагнення стихії.
БАБЛ ДАБЛ екстрим 5 ХВ З популярного бельгійського рейду була скопійована динаміка камери і поміщена в новий антураж. «Американські гірки» на вагонетці з надувними кульками.
МЕРТВИЙ ДІМ ужаси 6 ХВ Призер конкурсу фільмів жахів «Rambler-Vision» і «Інше кіно», 2007 року. Герой приходить в порожній будинок. Дівчинка з екрану телевізора просить знайти її. Дивна тінь в дверному отворі … Кошмар підвальних приміщень … Загибель героя, який знайшов дівчинку, але не врятував себе.

Режим роботи:
12:00 — 22:00
без перерви та вихідних