Хвильвий басейн

Хвильовий басейн — в цьому басейні нагнітається хвиля, можна погойдатися на хвилях, і відчути себе на теплому морі …

Площа дзеркала води 242 кв.м. Глибина до 1.7 м.

У «хвильовому басейнц» нагнітається хвиля, можна погойдатися на хвилях, і відчути себе на теплому морі …

Кожна людина усвідомлено намагається вибрати для себе все найкраще. Це стосується не тільки матеріальних речей, а й умов і ситуацій. Вирішивши відвідувати басейн, Ви витратите чимало часу, щоб знайти кращий басейн в Харкові. Переваги можуть бути різними: комусь потрібна доріжка для тренування, кому-то дозволена максимальна глибина 0,5 метра, а хтось просто хочеться спокійно поплавати.

В аквапарку «Джунглі» кожен знайде щось для себе. Без сумніву можна сказати, що тут розташовані одні з кращих басейнів в Харкові. В одній будівлі Ви знайдете 7 різних басейнів. Наші басейни можуть відвідувати діти і дорослі. Ви зможете не тільки потренуватися, але і отримати заряд бадьорості.

Складно назвати найкращий басейн аквапарку в Харкові. Якщо Вам необхідна тренування з плавання, Вам слід вибрати «Спортивний басейн». Тут Вас чекає глибина до 2 м і площа дзеркала води 400 кв. м.! Ми проводимо тренування з плавання з досвідченим кваліфікованим інструктором. Ви можете займатися в групах або індивідуально. У нас є розважальні кращі басейни: «Хвильовий», «Швидкісна ріка». Ви не тільки отримаєте користь від плавання, але і море задоволення і позитивні емоцій. Для тих, хто хоче розслабитися, можуть відвідати «Джакузі». Бульбашки сприятливо впливають на організм, масажують і борються з жировими відкладеннями. В аквапарку «Джунглі» Ви також знайдете кращий дитячий басейн глибиною всього півметра. Ви можете не бояться і відпускати свою дитину в плавання: за басейном стежать досвідчені й уважні рятувальники.

Приходьте в аквапарк «Джунглі» самі або з сім’єю і насолодитеся чудовим відпочинком: розслаблюючим і тонізуючим одночасно. Ми зібрали найкращі басейни в одному місці: для тренування, оздоровлення, розваг і спокійного відпочинку! Ви можете купити абонемент для відвідування басейну Аквапарку Джунглі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *