«Спортивний басейн» в аквапарку «Джунглі»


Площа дзеркала води 400 кв.м., довжина 25 м., Глибина 1.8-2.0 м. Спортивний басейн (Харків) в аквапарку Джунглі — це море задоволення для спортсменів різного віку.

Тарифи на відвідування басейну з 1 лютого 2022 року

Додаткові правила:

— Для відвідування басейну після відкриття аквапарку необхідно внести аванс в розмірі вартості відвідування аквапарку за тарифом поточного дня. При дотриманні умов перебування в аквазоні (90 хв.) З авансу утримується тільки сума в розмірі 160 грн., Залишок авансу повертається при остаточному розрахунку в касі аквапарку. Розрахунок часу 90 хв. вважається з моменту перетину турнікету після оплати відвідування при вході в аквапарк; закінченням відвідування спортивного басейну вважається перетин турнікета в протилежному напрямку.

— Абонементи на відвідування басейну діють тільки вранці з 8:00 до 11:30.

— Приїжджати на тренування з плавання в басейн Ви повинні не пізніше ніж за 20 хвилин до початку занять.

— Дві розділові доріжки в спортивному басейні з 10:00 до 11:30 будуть використані для тренувань служби рятувальників.

— Детальну інформацію можна отримати у інформатора аквапарку або у наших менеджерів за телефонами: (067) 577-72-58, (067) 540-78-91.

Чекаємо Вас в спортивному басейні аквапарку «Джунглі»!

Ви вирішили відпочити і потренуватися з користю для душі і тіла? Вперед в спортивний басейн аквапарку «Джунглі»! Спортивний басейн — це задоволення, гарний настрій, незвичайна радість і здоров’я для Вас і Ваших дітей. В аквапарку «Джунглі» у Вашому розпорядженні — басейн з 6-ма доріжками для плавання і пірнання з сучасною системою очищення води.

Ранковий басейн не тільки освіжає і бадьорить, але і є відмінною зарядкою і гарантує необхідний мінімум фізичних вправ на майбутній день. Щоденне плавання в спортивному басейні покращує фігуру і є оптимальним способом тренування. Тіло стає бадьорим і легким, настрій радісним, самопочуття прекрасним.

Аквапарк «Джунглі» пропонує Вам, як відвідування спортивного басейну, так і навчання плаванню для дорослих і дітей. Навчання плаванню в аквапарку «Джунглі» проводять кваліфіковані тренери-викладачі. Як і всі басейни Харкова — басейн Аквапарку Джунглі пропонує можливість індивідуальних і колективних занять.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.