Що таке лазертаг?

З розвитком технологій змінюється й ігрова індустрія. Сучасній людині доступно багато варіантів цікавого проведення вільного часу. Зокрема, в останні роки набуває стрімкої популярності лазертаг – лазерний пейнтбол. На відміну від звичайної гри, такий симулятор бою більш безпечний та простий. В цій статті ми розповімо вам про особливості, переваги та недоліки лазертагу. А якщо ви вже маєте подібний ігровий досвід та шукаєте такий активний відпочинок – Львів та клуб BNB Paintball bnbpaintball.com/about запрошують зіграти та отримати нові позитивні враження.

Переваги

 1. Все дуже легко та просто. Мабуть варто почати з симулятора рушниці – на відміну від справжньої пейнтбольної він легкий та безшумний.

 2. При влучанні лазерним пострілом гравець не отримує болісні відчуття. А влучання кулькою з фарбою може навіть залишити синець.

 3. Безпечно. До участі в звичайній пейнтбольній грі не допускають дітей молодше дванадцяти років. Грати в лазертаг можна починаючи з шести років.

 4. Підготовка відбувається значно швидше та простіше. Вам не потрібно буде перезаряджати рушницю новою партією кульок. Крім того, обойма зброї запрограмована на нескінченну кількість патронів.

 5. Можна стріляти на досить велику відстань.

 6. Мінімум тяжкого захисного екіпірування. Зважаючи на те, що постріли є лише лазерною імітацією, вам не потрібна спеціальна маска та тяжкий жилет. Переміщатись під час гри набагато легше та зручніше.

 7. Можна організувати гру у будь-якому місці. Це може бути просторе помешкання, газон чи навіть ліс. Достатньо лише привезти спеціальну техніку та налаштувати її.

 8. На відміну від пейнтболу, lasertag у Львові постійно розвивається. Технології весь час вдосконалюються та можуть виводити гру на абсолютно новий рівень.

 9. Точність стрільби не залежить від погодних умов.

 10. Використання спецефектів робить гру дуже видовищною та незабутньою.

 11. Не виникає проблем з визначенням переможця. Спеціальне обладнання в долі секунди зараховує поразку при прямому влучанні.

Що стосується недоліків, то одним вагомим є лише те, що невід’ємними атрибутами справжнього пейнтболу є процес перевдягання, підрахунок плям від фарби та шалений адреналін.

Чим може бути корисний лазерний пейнтбол?

В першу чергу, це чудова можливість активно та весело провести час разом з друзями чи сім’єю.

Ви не лише отримаєте задоволення, а й навчитесь краще розуміти один одного. Крім того, лазерний пейнтбол це гарний спосіб зняти стрес, покращити фізичне здоров’я та позбавитись від негативних емоцій та образ. Спортивно-військові ігри такого типу також добре розвивають здатність працювати в команді.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *