Солярій

Літнє сонце щедро дарує нам відчуття свята, краси і молодості — все, чого нам так не вистачає довгими зимовими днями. На щастя, в аквапарку «Джунглі» є солярій, який дозволить Вашій шкірі отримати приємний засмаглий відтінок, а також підвищити опірність організму захворюванням. І все це завдяки тому, що енергія світла надає сприятливу дію на ряд процесів, що протікають в організмі, наприклад, на обмін речовин, що здавна використовується навіть при лікуванні різних захворювань.

Ще в Давньому Римі будинки будувалися таким чином, щоб ніщо не заважало світлолюбним громадянам щодня віддаватися «питва сонячних променів» — так називався у них звичай приймати сонячні ванни в особливих прибудовах з плоскими дахами (соляріях). Що стосується сучасних соляріїв, то сонце в них замінюють люмінесцентні лампи високого і низького тиску, які створюють комбінацію UVA і UVB променів.
Інфрачервоні промені, проникаючи крізь шкіру на глибину до 20 мм, мають здатність знімати м’язові спазми, розширювати судини, покращувати обмін речовин в шкірі. На відміну від них ультрафіолетові промені проникають в шкіру неглибоко, всього на міліметр і тому не гріють. Вони володіють фотохімічним дією, призводять до утворення в організмі біологічно активних речовин, які, збільшують глибину дихання, підвищують гемоглобін, позитивно впливають на психіку, мають протизапальну і знеболюючу дію і масою інших чудодійних здібностей. І потім, 20 хвилин перебування в солярії з енергетичних витрат рівні 20-ти хвилинах аеробного навантаження.

Стоимость посещения солярия

ВИД ПОСЛУГИ ТРИВАЛІСТЬ ВАРТІСТЬ
Солярій MEGASUN T 230w 1 хв 10,00 грн