Кафе «Плато»

Кафе аквапарку «Джунглі» пропонує своїм клієнтам широкий асортимент гарячих і холодних страв української, європейської і азіатської кухні, соки, напої та багато іншого.

Основу вишуканої кухні кафе становить несподіване поєднання елементів європейських і азіатських кухонь, який породжує непередбачувану естетику смаку. У кафе панує затишна обстановка, супроводжувана висококласним сервісом. Іноземні та українські шеф-кухаря швидко і якісно приготують корисні і смачні страви, розраховані на будь-який, навіть самий витончений смак.

У кафе аквапарку «Джунглі» також знаходиться зона обслуговування офіціантами. Наш привітний персонал обслужить Вас на вищому рівні, швидко і якісно, і Ви обов’язково захочете до нас повернутися! кафе «аквапарку Джунглі» можна сміливо назвати сімейним. Сюди приходять всією сім’єю снідати, обідати і вечеряти відвідувачі, зголоднілі після захоплюючих водних пригод. Так само, кафе обладнано банкетні зали для проведення особистих урочистостей, дитячі свят і неформальних корпоративних заходів.